Про спілку

Громадська спілка «Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України» (далі – МСПКУ) була заснована у листопаді 2012 року в результаті реформування Харківської обласної асоціації птахівничої промисловості «Харківптахопром».

МСПКУ входить до всеукраїнських асоціацій «Союз птахівників України» і «Союз кормовиробників України», що об’єднують великий бізнес і вертикально-інтегровані агрохолдинги в сфері птахівництва та виробництва кормів. В березні 2013 року було затверджено Програму та стратегію розвитку Спілки на 2013-2015 роки та здійснено державну реєстрацію Спілки як суспільної галузевої неприбуткової організації.

Членами ГС «МСПКУ» є понад 20 птахівничих підприємств малого та середнього бізнесу Харківської, Сумської, Луганської областей; iнкубаторно-птахiвничнi станції, 6 провідних виробників комбікормів, кормових домішок та преміксів, Харківської та Полтавської областей, м. Києва та Сум; 4 ветеринарні компанії Харківської обл. та м. Києва, а також Науково-дослідний заклад – Інститут тваринництва НААНУ.

Діяльність ГС «МСПКУ» направлена на забезпечення конкурентних переваг виробничої та фінансової діяльності членів Спілки, отримання маркетингових переваг по асортименту та збуту продукції, забезпечення максимальної прибутковости бізнесу.

Основним завданням ГС «МСПКУ» є представлення та захист інтересів малого і середнього бізнесу в сфері птахівництва і кормовиробництва шляхом формування і реалізації політики з поєднання державних і недержавних заходів захисту членів Спілки. З цією метою Спілка надає учасникам і партнерам Спілки усі види методичної, консультаційної, юридичної і представницької допомоги, як в органах державної влади, так і в інших установах і організаціях.

Географія спілки

Плани розвитку Громадської спілки «Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України» передбачають подальше вдосконалення організаційно-правових та економічних умов, у яких функціонують малі та середні виробники птахівничої продукції, а також системи надання методичної, інформаційної, організаційної та консультаційної допомоги не тільки членам Спілки, але й малим та середнім підприємствам у галузі птахівництва і кормовиробництва, в тому числі у в питаннях диверсифікації експорту та залученню інвестицій та інновацій.